Teleskopik Şemsiye

5.721
Teleskopik Şemsiye

Teleskopik Şemsiye Modellerimiz ve fiyatlarımız için iletişime geçiniz.Muhteşem Şemsiye Çözümleri

Teleskopik Şemsiye Nedir ?

Restoran,Cafe,Otel gibi açık alana sahip alanları kapamak amacıyla kullanılan gölgeleme ve yağmurdan koruma amaçlı bir şemsiye modelidir.

Çevirme kolu sayesinde kolayca açılıp kapanabilen model kullanım kolaylığı ve büyük şemsiye olması nedeni ile aranan bir üründür.

Büyük Şemsiye Su Geçirir mi ?

Büyük şemsiye kumaşımız kesinlikle su geçirmez akrilik kumaş kullanarak imal ettiğimiz şemsiye modellerimizde paslanmaz iskelet ve istenirse 5 yıl solma ve su geçirmeme garantili ithal akrilik kumaş seçeneğimiz mevcuttur.

Büyük Şemsiye Montajı

Büyük şemsiye ürünümüzün montajı oldukça basittir.ürünün nakliyesi ve ilk kurulumu firmamız tarafından yapılmaktadır. Daha sonra şemsiye modelinin yerini değiştirmek isterseniz ürünün ayak kısmındaki tekerlek kilidini açarak dilediğiniz mekana veya yere kurulumunu dakikalar içerisinde gerçekleştirmeniz mümkün.

Büyük Şemsiye Fiyatları Nedir ?

Şemsiye fiyatlarımız konusunda bizimle iletişime geçerek net bir fiyat alabilirsiniz.

Buradan fiyat verememenin sebebi ürün çeşitliliği ve sizin ne tür bir ürün istediğinizi bilmediğimiz için ve kumaş kalitesi iskelet kalitesi gibi faktörler fiyatları değiştirmektedir.Muhteşem branda olarak her türlü bütçeye uygun fiyat teklifi vermekteyiz.

Bize mail yoluyla yada telefon ile iletişime geçtiğinizde en yakın sürede net bir fiyat ve ürünün kalite bilgilerine ulaşabilirsiniz.

iletişim için tıklayınız.

branda-fiyat

 

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Şimdi Ara