+90 212 520 4118

Sosyal Medyada Biz}

Muhteşem Branda Sunduğu Ürünlerinde Kalite ve Estetik Tasarımı Garanti eder.
firmamız Muhteşem Branda uzman kadrosu ile çadır, tente, şemsiye, minder, kumaş, branda sektörüne yenilikler katarak geniş müşteri kitlesine ulaşmıştır. Siz saygıdeğer müşterilerimize daima kaliteli ve ciddi iş anlayışı sunarak bu sektöründe yoluna devam etmektedir.
İLETİŞİME GEÇİN

Tente Motoru

Tente Motoru
5 (100%) 2 Kişi Oy Verdis

motorlu tente kumandasi 200x300 Tente MotoruTente Motoru seçimi tente motoru kumandasi 200x300 Tente Motoruyaparken ürünün çin malı olmamasına dikkat edilmeli.Firmamız Tente motorunu yurt dışından ithal eden ve hala ithal etmekte olan bir firmadır. Tente motorları olarak kullandığımız ürünler marka standartlarına göre 2 ile 5 yıl garantili motorlardır.Montajı Ekibimiz tarafından yapılmaktadır.Tente motorları olarak en fazla talep gören ürünümüz SOMFY tente motorlarıdır.Uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanın.tente motoru fiyatları olarak piyasada çok fazla değişik fiyatlar bulmanız mümkün bu ürünleri almadan önce ürünü alacağınız firmanın T.Ü.B.Ü.D derneğine üye olup olmadığını araştırınız.Taklit ürünle baş başa kalmak istemezsiniz.

somfy tente motoru 200x300 Tente MotoruHangi Tente Motoru ?tente motoru otomatik kumandasi 200x300 Tente Motoru

BECKER marka tente motorları SOMFY tente motorlarına göre fiyat olarak uygundur.Mafsallı tente sistemleri motorlarında bu ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Pergola Tente Motoru olarak somfy marka tente motorlarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Manüel tente sisteminizi de motorlu tente sistemine çevirmek çok kolay.

Bu motoru nerelerde kullanabilirsiniz ?

motorlu tente 300x200 Tente MotoruŞeffaf branda mika kullanarak  açılır kapanır tente motoru modelleri 300x169 Tente Motorumotorlu kumandalı kepenk yapılabilir.Mesela oto elektrik,tamirhane,oto yıkama gibi alanların giriş kısmı şeffaf branda kullanılarak müşterilerinizin içeriyi görmesini ve içerinin sıcaklık değerini düşürmemiş olursunuz.

Market önü Tente sisteminizi kumanda ile kontrol etmek istemez misiniz ?

pergola tente motor degisimi Tente Motoru

Somfy Mafsallı Tente Motoru Fiyatımız 450 Tl +kdv dir. Ürün 2 Yıl Garantilidir.

tente motorlari 1 Tente Motoru

Tente Sistemlerimize Kullandığımız Tente Motorları

Bir kafeterya yada restoran sahibisiniz.Müşterilerinize hem görsel hem kullanım olarak muhteşem hissettirmek istemez misiniz.?

Şimdi Ara